Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Gold

(7 opinii klienta)

26,07

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Porównać

Opis

Natalii, jako Pani Gold prowadzi unikatowy klub sadystek. Kobiety, które tam pracują, nie sypiają z klientami, ale na różne sposoby sprawiają im ból, doprowadzając do ekstazy. Klienci są wybierani bardzo ostrożnie i wcześniej prześwietlani pod każdym względem. Potencjalni kandydaci podpisują stosowną umowę i muszą okazać komplet wymaganych badań lekarskich. Pewnego dnia klubem zainteresował jeden z mafiosów. Za wszelką cenę postanowił zdobyć go, a do wykonania tego zadania wyznaczył swojego młodego podopiecznego. Okazuje się jednak, że los postanowił przeciąć drogi Margo i Natalii nieco wcześniej i na innych warunkach. Dziewczyna dość szybko orientuje się, że młody mężczyzna, który stracił dla niej głowę i najprawdopodobniej po raz pierwszy w życiu się zakochał, ma jakieś ukryte plany względem klubu. Nie wie tylko czy Margo odkrył, że to ona jest właścicielką klubu Gold. Szybko wychodzi na jaw, że mężczyzna jest zupełnie nieświadomy jej podwójnego życia i nie ma pojęcia, że jego cel, to właśnie ona…
Miłość, zdrada, kłamstwa, morderstwa i niespodziewane zwroty akcji tworzą pajęczą sieć, w którą wpada się coraz głębiej, by dobrnąć do zaskakującego zakończenia.

Informacje dodatkowe

Autor

Isbn

Ilosc Stron

Rok Wydania

7 opinii dla Gold

 1. rudaczyta2022

  Natalii wraz z 6 innymi kobietami zakłada klub sadystek. Każda z tych kobiet była w przeszłości krzywdzona przez mężczyzn. Klub założyli aby zemścić się na facetach, niektórzy nawet nie wychodzą z niego żywi.
  Margo natomiast to bratanek mafiosa, który zleca mu odnalezienie tajemniczego klubu Gold oraz odebranie go prawowitej właścicielce.

  Drogi Natalii i Margo łącza się w życiu prywatnym przez zupełny przypadek. Są sobą zafascynowani. Zaczynają się spotykać. Margo nie wie że kobieta z którą się spotyka to ta, której odnalezienie zlecił mu wuj. Natomiast Natalii nie ma pojęcia że facet który ją tak pociąga dostał zlecenie aby się jej pozbyć i przejąć klub.

  Czy Natalii uda się ochronić klub przed mafią? Czy Margo wypełni zlecenie I pozbedzie się kobiety? Co się stanie z dziewczynami, które w klubie odnajdowały spokój? Czy Margo i Natalii będą mieli szansę w tym okrutnym świecie?

  Książkę przeczytałam bardzo szybko, praktycznie na raz napisana jest dość przyjemnym językiem. Opisy aktów sadystycznych były wyważone. Nie było ich przesadnie dużo, jak dla mnie ilość scen odpowiednia. Do tego mamy wątek porachunków mafijnych. Ja jak najbardziej polecam Wam sięgnąć po Gold

 2. Kruszyna

  Polecam bardzo fajna książka . Przeczytałam ją w 4h bo nie mogłam się od niej oderwać.

 3. Jowita Wivel Szpilka

  Akcja powieści toczy się wielotorowo i przedstawiana jest z punktu widzenia różnych postaci. Wątki przenikają się, łączą, następują również retrospekcje, a wszystko to w ogromnym napięciu, bo wokół miłość, zdrada, kłamstwa, walka, morderstwa i niespodziewane zwroty akcji tworzą pajęczą sieć, w którą czytelnik wpada coraz głębiej, by dobrnąć do zaskakującego zakończenia.

  cała recenzja na stronie:
  http://autorzy365.pl/sekrety-pragnienia-erotyczne-fantazje-taki-jest-gold_a7101

 4. Ania (zweryfikowany)

  Ciekawa książka mająca dużo zdarzeń i nieprzewidywalnych zwrotów akcji ..Polecam gorąco

 5. Monika Urban

  Bulwersująca literatura wykazuje korzystny wpływ na ludzki umysł. Natalia Mielczarek zachęca, żeby sięgnąć po „Gold”.

  Ta powieść porusza zmysły i zmusza do zastanowienia się nad wieloma kwestiami. Niektórzy po przeczytaniu tej lektury mogą stać się zupełnie innymi ludźmi. Przerażające opisy na długo potrafią pozostać w pamięci. Czy Ty uważasz, że poradzisz sobie z obrzydliwymi historiami? Czy będziesz w stanie docenić ukazanie ludzkich zwłok?

  Trzeba ujawnić, że pod pseudonimem „Pani Gold” skrywa się Natalia. Ta kobieta prowadzi mrożący krew w żyłach klub sadystek. Kobiety pracujące w tym złowrogim miejscu nigdy nie sypiają z klientami. Zadaniem pracownic klubu sadystek jest znęcanie się nad mężczyznami. Ból będzie doprowadzał do ekstazy. To dlatego potencjalni klienci musieli okazać się wnikliwymi wynikami badań. Jak wiele musieli przejść Ci panowie? Zaspokajanie potrzeb psychofizycznych nie powinno zagrażać nikomu.

  Natalia skrywająca się pod pseudonimem „Gold” nie spodziewała się, co ją czeka. Szybko klubem sadystek zainteresował się jeden z mafiosów, który do wypełnienia zadań wybrał sobie Margo. Czy w ten sposób toksyczna miłość zazna spełnienia? Bohaterka wyznała przecież dla kogo i dlaczego rozebrała się do naga.

  „Uwielbiam gdy facet jest władczy. Skoro pojawił się dziś tutaj, muszę ciągnąć to tak, jak do tej pory. Muszę być Mery i Panią Gold. Dwie osoby, które są sobie obce”. – Natalia Mielczarek

  Sekrety, kłamstwa, podstępy, a do tego mnóstwo emocjonalności, rozważania wewnętrzne, analiza przeszłości i teraźniejszości, nieposkromione uczucia i nieuchronnie zbliżający się moment konfrontacji. Czy zwyciężą uczucia, czy lojalność wobec rodziny? Czy Mery przejmie kontrolę nad Natalii i Panią Gold i pozwoli sobie na uczucie? Jakie tajemnice zamiatano pod dywan od lat i o co w tym całym zamieszaniu chodzi?

 6. librariada

  Jakiś czas temu otrzymałam propozycję od Autorki Natalii Mielczarek @natalka.mielczarek by zrecenzować jej książkę “Gold”. Jak wiecie – lubię poznawać nowych autorów I książki, więc chociaż występował tam wątek mafijny (z którym za bardzo nie przepadam) zdecydowałam się przeczytać.

  Gold to historia Natalii, która zakłada nietypowy klub dla panów o specyficznych skłonnościach. Pracują w nim sadystki, które zadają ból swoim klientom. Pewnego dnia w klubie pojawia się Margo. Nie jest on typowym klientem, to mafioso, który na zlecenie szefa ma przejąć klub Natalii. Sytuacja nieco się komplikuje, bo kobieta, jako Mery, zaczęła się spotykać z Margo w “prawdziwym” życiu. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami…

  Muszę zacząć od tego, że to nie jest książka dla wszystkich. Niektórzy mogą poczuć się zniesmaczeni lub oburzeni sposobem, w jaki Autorka opisuje “usługi” w klubie Gold. Jeśli o mnie chodzi – bardziej nie podobało mi się przedstawienie dziewczyn tam pracujących i ich podejścia do klientów. Niby wszystkie mają traumatyczne przeżycia i teraz wyżywają się na facetach, ale ja tego nie kupuję. Postaciom ( wszystkim, łącznie z główną bohaterką) brakuje głębi, ich motywacja jest słaba ( właściwie tylko jedna ma tak naprawdę mocne powody, by nienawidzić mężczyzn). A ich teksty i zachowanie… Grupa płytkich kretynek – nie polubiłam żadnej, ale też Autorka opisała je dość pobieżnie. Trochę więcej dowiadujemy się o Natalii, ale tu też nie ma szału.

  Książkę czyta się dość szybko, dużo się dzieje, ale czegoś mi zabrakło…
  Pomysł był całkiem niezły, ale … Autorka ma potencjał, ale jeszcze trochę musi popracować nad warsztatem i tworzeniem bohaterów.
  Ale to tylko moja opinia – Wy możecie mieć całkiem inną
  Dziękuję Natalii za zaufanie I e-booka do recenzji

  https://www.instagram.com/p/Chtv-2jsoW_/

 7. Pani Espresso

  “Gold” to powieść o dość kontrowersyjnej fabule, ale bardziej niż elementy sadyzmu przyciąga uwagę budowa głównej bohaterki i jej przeżycia. Przemoc psychiczna zostawia głębokie, trwałe ślady, i Natalia bardzo dobrze oddała ten stan (skąd wiem? Bo sama byłam kiedyś ofiarą, i choć związek skończył się on wiele lat temu, wspomnienie złego traktowania pozostało).
  Kolejny plus za poczucie humoru, takie czarne bardzo lubię
  Polecam Ale tylko jeśli nie triggerują Was książki z motywem przemocy psychicznej.
  Dziękuję @natalka.mielczarek za egzemplarz ebooka do recenzji
  https://www.instagram.com/p/Ch5Nx4KsgCH/

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart