Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Gold

(3 opinie klienta)

26,07

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Porównać

Opis

Natalii, jako Pani Gold prowadzi unikatowy klub sadystek. Kobiety, które tam pracują, nie sypiają z klientami, ale na różne sposoby sprawiają im ból, doprowadzając do ekstazy. Klienci są wybierani bardzo ostrożnie i wcześniej prześwietlani pod każdym względem. Potencjalni kandydaci podpisują stosowną umowę i muszą okazać komplet wymaganych badań lekarskich. Pewnego dnia klubem zainteresował jeden z mafiosów. Za wszelką cenę postanowił zdobyć go, a do wykonania tego zadania wyznaczył swojego młodego podopiecznego. Okazuje się jednak, że los postanowił przeciąć drogi Margo i Natalii nieco wcześniej i na innych warunkach. Dziewczyna dość szybko orientuje się, że młody mężczyzna, który stracił dla niej głowę i najprawdopodobniej po raz pierwszy w życiu się zakochał, ma jakieś ukryte plany względem klubu. Nie wie tylko czy Margo odkrył, że to ona jest właścicielką klubu Gold. Szybko wychodzi na jaw, że mężczyzna jest zupełnie nieświadomy jej podwójnego życia i nie ma pojęcia, że jego cel, to właśnie ona…
Miłość, zdrada, kłamstwa, morderstwa i niespodziewane zwroty akcji tworzą pajęczą sieć, w którą wpada się coraz głębiej, by dobrnąć do zaskakującego zakończenia.

Informacje dodatkowe

Autor

Isbn

Ilosc Stron

Rok Wydania

3 opinie dla Gold

 1. rudaczyta2022

  Natalii wraz z 6 innymi kobietami zakłada klub sadystek. Każda z tych kobiet była w przeszłości krzywdzona przez mężczyzn. Klub założyli aby zemścić się na facetach, niektórzy nawet nie wychodzą z niego żywi.
  Margo natomiast to bratanek mafiosa, który zleca mu odnalezienie tajemniczego klubu Gold oraz odebranie go prawowitej właścicielce.

  Drogi Natalii i Margo łącza się w życiu prywatnym przez zupełny przypadek. Są sobą zafascynowani. Zaczynają się spotykać. Margo nie wie że kobieta z którą się spotyka to ta, której odnalezienie zlecił mu wuj. Natomiast Natalii nie ma pojęcia że facet który ją tak pociąga dostał zlecenie aby się jej pozbyć i przejąć klub.

  Czy Natalii uda się ochronić klub przed mafią? Czy Margo wypełni zlecenie I pozbedzie się kobiety? Co się stanie z dziewczynami, które w klubie odnajdowały spokój? Czy Margo i Natalii będą mieli szansę w tym okrutnym świecie?

  Książkę przeczytałam bardzo szybko, praktycznie na raz napisana jest dość przyjemnym językiem. Opisy aktów sadystycznych były wyważone. Nie było ich przesadnie dużo, jak dla mnie ilość scen odpowiednia. Do tego mamy wątek porachunków mafijnych. Ja jak najbardziej polecam Wam sięgnąć po Gold

 2. Kruszyna

  Polecam bardzo fajna książka . Przeczytałam ją w 4h bo nie mogłam się od niej oderwać.

 3. Jowita Wivel Szpilka

  Akcja powieści toczy się wielotorowo i przedstawiana jest z punktu widzenia różnych postaci. Wątki przenikają się, łączą, następują również retrospekcje, a wszystko to w ogromnym napięciu, bo wokół miłość, zdrada, kłamstwa, walka, morderstwa i niespodziewane zwroty akcji tworzą pajęczą sieć, w którą czytelnik wpada coraz głębiej, by dobrnąć do zaskakującego zakończenia.

  cała recenzja na stronie:
  http://autorzy365.pl/sekrety-pragnienia-erotyczne-fantazje-taki-jest-gold_a7101

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart