Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Hotelowa klątwa. Potęga myśli

18,09

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Porównać

Opis

Czy możliwa jest realna zmiana rzeczywistości i osiągnięcie sukcesów siłą umysłu? Wydaje się to niemożliwe, a jednak! Tadeusz Daniel Kurman, bioenergoterapeuta i znawca z dziedziny psychotroniki, dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawia konkretne techniki, które przynoszą oczekiwane rezultaty.

Druga część książki to opowieść fabularna, w której również pojawiają się wątki z dziedziny psychotroniki. Hotelowa klątwa to dynamiczna historia łącząca akcenty kryminalne i romansu, z dużą dozą humoru i pomysłowych intryg.

Główna bohaterka, Grażyna musi uporać się zarówno z bolesną przeszłością, jak i niechcianym adoratorem. Gdy była młoda, została zgwałcona przez mężczyznę, któremu ufała, czyli Jana Żabona. Po latach okazuje się, że sprawca ma szansę zostać pojmany i zapłacić za wyrządzone jej krzywdy. Co wydarzy się w pociągu, gdzie będzie miała miejsce akcja policyjna? Dlaczego hotel okaże się przeklęty dla adoratora Grażyny, czyli Zenona? Czy Grażyna przyjmie oświadczyny od mężczyzny, który kochał ją od lat? Hotelowa klątwa.

Informacje dodatkowe

Autor

Ilosc Stron

Isbn

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hotelowa klątwa. Potęga myśli”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart