Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Instrukcja obsługi niemowlaka. Poznaj rozwój ruchowy swojego dziecka

31,60

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Porównać

Opis

Ebook stworzony dla rodziców niemowląt, którzy chcą zgłębić tajemnice rozwoju młodego organizmu, zaczynając od ciąży, przez poród, aż do stawianych pierwszych kroków.
Natłok informacji na temat zaburzeń rozwoju niemowląt jak tak ogromny, że coraz trudniejsze staje się bycie rodzicem. Popularne napięcie mięśniowe czy asymetria, to tylko szczyt góry lodowej, która skrywa wiele tajemnic rozwoju.
Autorem książki jest fizjoterapeuta dziecięcy, który na bazie swojej wiedzy i doświadczeń w połączeniu z doniesieniami naukowymi stworzył poradnik napisany prostym, ale profesjonalnym językiem, tak aby rodzic był w stanie w pełni zrozumieć mechanizmy kształtujące młodego człowieka. Zaburzenia napięcia mięśniowego, kamienie milowe, genetyka, dietetyka, psychosomatyka to jedne z wielu zagadnień dających obszerne spojrzenie na problematykę rozwoju niemowląt.
E-book podzielony jest na pięć rozdziałów, w których autor objaśnia specjalistyczne terminy, dzieli się swoimi przemyśleniami i radami, oraz przytacza przykłady wzięte wprost ze swojego gabinetu. Wszystko po to, aby każdy rodzic mógł lepiej obserwować rozwój ruchowy swojego dziecka i szybciej wyłapać niepokojące oznaki zaburzeń ruchowych.
„Instrukcja obsługi niemowlaka” to obowiązkowa pozycja współczesnego rodzica, zawierająca specjalistyczną, sprawdzoną wiedzę w pigułce.

Spis treści:
ROZDZIAŁ I zaburzenia napięcia mięśniowego
ROZDZIAŁ II stres dobry – stres zły
ROZDZIAŁ III kamienie milowe
ROZDZIAŁ IV zasady prawidłowej pielęgnacji niemowląt
ROZDZIAŁ V odruchy pierwotne i ich znaczenie

Informacje dodatkowe

Autor

Isbn

Ilosc Stron

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Instrukcja obsługi niemowlaka. Poznaj rozwój ruchowy swojego dziecka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart