Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Przebudzenie

10,19

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Kategorie: , ,
Porównać

Opis

Jaki byłby świat, gdyby każdy widział tylko czubek własnego nosa i odwracał głowę, gdy widzi niegodziwość? Czy każdy z nas mógłby czuć się bezpiecznie? Czy ten świat wyglądałby tak jak teraz? Jeśli nigdy wcześniej nie zastanawialiśmy się nad tym, kto miał wpływ na to, w jakim świecie teraz żyjemy, to doskonały moment na refleksje.
Wiersze niosące przesłanie, zachęcające do chwili rozważań nad życiem i otaczającym nas światem. Autorka postanowiła część wierszy zadedykować wspaniałym ludziom, którzy mieli wpływ na to, w jakim świecie teraz żyjemy. Wśród osób, które wyróżniła, znaleźli się jednak nie tylko laureaci Pokojowej Nagrody Nobla, ale także inni ludzie, którzy walczyli o prawa człowieka – jak choćby Tatyana Fazlalizadeh czy Ernesto Kahan, kierujący organizacją „Lekarze przeciw wojnie nuklearnej”.
To tomik poezji niezwykłej – bo choć poruszającej bardzo ważne dla ludzkości tematy, przenoszącej czytelnika w świat liryczny, pozamaterialny, w którym wiersz oddziałuje na zmysły, pobudza wyobraźnię, człowiek zatapia się w świecie opisywanym przez podmiot liryczny i dokonuje analizy otaczającej rzeczywistości. Pozwala to na refleksje, dzięki którym być może bardziej zaczniemy doceniać dokonania wielu wybitnych ludzi, którzy również dla nas walczyli o to, by świat stał się miejscem tolerancji, równych praw, by był to świat bezpieczny.

Informacje dodatkowe

Autor

Isbn

Ilosc Stron

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przebudzenie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart