Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Rozkwitnij

12,56

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Porównać

Opis

Czy wiesz, co jest najważniejsze w życiu?
Patrzysz na zło, które Cię spotyka bez żadnej nadziei na lepsze jutro?
Nawet największy ból i poczucie niesprawiedliwości można przerodzić w niewyobrażalną siłę i dobro. Jednak to ty jesteś reżyserem własnego życia i odpowiadasz za to, co zasiejesz w świecie.
Ciężko jest docenić życie w pełni bez doświadczenia trudności i cierpienia. Momenty, w których musimy stawić czoła trudnym sytuacjom mogą okazać się dla nas przełomowe i budujące.
Autorka pisze o wartości życia i cierpienia. Udziela się charytatywnie, a doświadczenie obcowania z chorymi dziećmi zaowocowało zbiorem refleksji. Nie są to puste myśli – to słowa płynące prosto z głębi duszy; duszy, która intensywnie doświadcza życia we wszystkich jego przejawach.
Życie to wypadkowa różnych zdarzeń, na które człowiek nie ma wpływu. Ma jednak wpływ na swoje myślenie i postawę, jaką przyjmie wobec przeszkód i trudności. Liczy się to, aby „rozkwitnąć”, przeistoczyć się w pięknego wewnętrznie człowieka, który wie, co jest w życiu najważniejsze.
Ta publikacja pomaga czytelnikowi „rozkwitnąć” wewnętrznie – uwrażliwić się na otaczający nas świat, na ludzi, a także zmotywować do pracy nad sobą i do czynienia dobra. Sprzyja zatrzymaniu się na chwilę i spojrzeniu na swoją codzienność z zupełnie innej perspektywy.
„Warto wierzyć, że świat jest takim, jakim go sobie narysujemy”.

Informacje dodatkowe

Autor

Isbn

Ilosc Stron

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rozkwitnij”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart