Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Zemsta

(2 opinie klienta)

25,99

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Porównać

Opis

„Nie idź tam!”
„Uważaj!”

Kiedy zamkniesz oczy na ułamek sekundy i ponownie je otworzysz, świat może wydać się zupełnie inny. Jedna chwila, moment, zła decyzja, może zmienić twoje życie na zawsze. Są winy, których nawet śmierć nie wymaże, są uczucia, których śmierć nie pokona, ale tylko póki żyjesz masz szansę, by naprawić błędy.

Joanna to 34-letnia prawniczka. Szczęśliwa, z dobrą pracą, szykuje się do ślubu z Krystianem, jednak narzeczony umiera w przeddzień uroczystości. Kobieta w jednej chwili traci wszystko – marzenia, plany, uporządkowane życie, a nawet spokój i bezpieczeństwo. Wypadek samochodowy, w którym ginie jej narzeczony to dopiero wierzchołek góry lodowej, na którą wpadła dziewczyna. Joanna zmaga się z żałobą. Jednak nieznana siła wkrada się w jej życie, zmuszając do walki o przetrwanie. Śmierć ukochanego to nie tylko ból po jego stracie, ale też odkrycie, że miał on swoje tajemnice, o których wcale nie zamierzał jej powiedzieć. Kobieta zaplątana w intrygę nie z tego świata musi stawić czoło siłom, o których istnieniu nie miała pojęcia. Postanawia rozwikłać zagadkę, która nie jest już tylko kwestią ciekawości, ale walką o życie własne i wszystkich ludzi, którzy mogą jej pomóc w odkryciu tej tajemnicy. Tymczasem zjawa szaleje, zbierając swoje żniwa…
Czy Ci, których Joanna uważa za sprzymierzeńców są nimi naprawdę? Na kogo może liczyć, a kogo powinna się obawiać? Czasem to, co wydaje się bezpieczne, okazuje się złudzeniem, a cienie straszące w mroku to wyciągnięta dłoń, którą trzeba chwycić, by przeżyć…

Informacje dodatkowe

Autor

Isbn

Ilosc Stron

Rok Wydania

2 opinie dla Zemsta

 1. farmer_with_the_book

  !! RECENZJA!!

  Czy oglądaliście kiedyś horror “The Ring”? Widziałam go jakieś hmm…. 15 lat temu? Wywarł na mnie duże wrażenie. Kojarzycie… Krążącą kaseta, jak Jej nie skopiujesz to z TV wyjdzie dziewczynka, która była w studni. Do końca życia będę pamiętała ten film choć do tej pory nakręcono już dużo lepszych.

  Książka cudownej @malgorzatablochluczak_autor pt. “Zemsta” od razu skojarzyła mi się z tym filmem. I z pewnością na długo zapadnie mi w pamięć. Jest to pierwszy książkowy horror jaki przyszło mi czytać i bardzo się cieszę z tego powodu, bo książka jest niesamowita. Autorka nie marnowała niepotrzebnie liter na opisywanie szczegółów ubioru ani miejsca wydarzeń. Wszystko opisane na tyle na ile było to niezbędne co bardzo mi się podobało. Pani Gosia skupiła się na samej akcji i o to chodzi.

  Joanna i Krzysztof są szczęśliwym narzeczeństwem. W przeddzień ślubu mają wypadek samochodowy, podczas którego auto wpada do rzeki wraz z Nimi. Krzyś umiera po przez utonięcie, natomiast Asi udaje się uwolnić i wypłynąć na powierzchnię. Wiadomo – jest załamana. Nocą jednak zaczyna przychodzić do Niej dziwna postać, zjawa. Początkowo Asia myśli, że to ukochany ją odwiedził. Prawda okazuje się jednak brutalna. Kobieta próbuje się dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi? Zjawa przychodzi i ewidentnie chce ją skrzywdzić, baaa! Zabić.

  Poszukując prawdy dowiaduje się, że narzeczony ją okłamywał. Skrywał pewien sekret, który pomoże Jej odkryć Jego kolega z dawnych lat – Filip. Jednak, czy owy mężczyzna ma dobre intencje? Co takiego ukrywał Krzysztof? Czy Joanna pokona zjawę? Ile osób musi zginąć?

  Ach tak wiele chciałabym napisać o tej książce ale trudno jest to zrobić bez spoilerów. Dlatego po prostu polecam Wam ta książkę bo to jeden z idealnych przykładów na to, żeby uważać na to, komu się ufa oraz żeby słuchać intuicji.

  To napięcie podczas czytania… Jak ja bym chciała zobaczyć ekranizację tej historii. To byłby hit zdecydowanie!

  https://www.instagram.com/p/CSoFiKwAx-P/

  farmer_with_the_book

 2. ksiazkiwtelefonie

  Książka Pani Małgorzaty zabiera nas w świat Joanny, młodej prawniczki, której narzeczony ginie w wypadku samochodowym dzień przed ich ślubem. Mimo, że dziewczyna wychodzi cało z tego zdarzenia, musi poradzić sobie nie tylko ze śmiercią ukochanego ale też z jego przerażająca przeszłością. Wydarzenia z przed laty, ściągają na Aśkę zjawę, która nie da jej spokoju póki nie zrealizuje swojej zemsty

  Zaczynając czytać tę książkę nie byłam przekonana czy wpasuje się ona w mój gust, bo temat zjawisk nadprzyrodzonych nie należy do moich ulubionych. Jednak zagłębiając się w lekturę coraz głębiej, wszystkie wątpliwości mnie opuściły. ‘Zemsta’ daje czytelnikowi szereg różnych emocji, począwszy od tych dobrych, a kończąc na obezwładniającym przerażeniu. Opisy miejsc, do których udaje się Joasia są bardzo realistyczne, tak samo zresztą jak opisy miejsc zbrodni, co daje duże pole do działania naszej wyobraźni. Wielkim plusem jest również sama postać głównej bohaterki, która mimo tak wielkiej tragedii jaka ją spotkała, potrafi zachowywać się racjonalnie, jest odważna i pomimo przeszkód dąży do swojego celu. Zakończenie całości również było dla mnie zaskoczeniem. Nigdy nie wiadomo, kiedy twój ‘przyjaciel’ może okazać się wrogiem…i to śmiertelnym.

  Podsumowując jest to świetny horror, który polecam przeczytać nie tylko miłośnikom tego gatunku, a każdemu kto ceni dreszczyk emocji i nutkę strachu

  https://www.instagram.com/p/CSwvLkLsPpK/

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart