Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Historia wydawnictwa sięga roku 2011, kiedy to ukazała się pierwsza książka jednego ze współzałożycieli ,,Psychoskoku”. Obecnie wydajemy kilka pozycji miesięcznie. W ofercie wydawnictwa znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję…

Tematyka wydawanych przez nas publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2016 roku wydaliśmy około 250 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z nami Autorzy mieszkający w Polce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku poszerzyliśmy swoją działalność o tłumaczenia Autorów zagranicznych. Początkowo ukazały się dwa tytuły japońskiego pisarza Natsume Sōsekiego, a w bieżącym roku zostaną wydane powieści rosyjskich prozaików – Andrieja Płatonowa i Wiktora Pielewina.

Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami nasze książki dostępne są w wielu hurtowniach: Ateneum, Bonito, Azymut, Motyle Książkowe, Dictum, Super Siódemka, Wikr oraz w księgarniach stacjonarnych i internetowych: Bonito, Empik, Księgarnie Beta, Książnica i wielu innych.

Ucząc się na wcześniej popełnianych błędach, cały czas rozwijamy się, podnosząc swoje kwalifikacje i kompetencje, a nabyte doświadczenie przekładamy na wyższą jakość obecnie wydawanych książek. Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach literackich takich jak: targi książki (Warszawskie Targi Książki, Wrocławskie Targi Dobrych Książek, Międzynarodowe Tragi Książki w Krakowie), konkursy i plebiscyty.

Debiutantom dajemy szansę zaistnienia na rynku wydawniczym. Dzięki naszemu wsparciu wielu z nich osiągnęło popularność, mając na koncie kilka książek, cieszących się dużym powodzeniem wśród Czytelników.

Śmiało możemy też pokusić się o stwierdzenie, że każdy miłośnik książki odnajdzie utwór, obok którego nie przejdzie obojętnie.

Usługi wydawnicze

Jeśli planujesz przygotować publikację (książkę, publikacje naukową, materiały na szkolenia lub konferencje, poradnik, broszury, materiały reklamowe, katalog itp) do wydania to możemy w tym pomóc oferując nasze usługi.

Przygotujemy tekst oraz zapewnimy jego druk w formie książki. Dodatkowo skonwertujemy go do e-booka oraz zapewnimy dystrybucję i promocję.

Zakres usług obejmuje całkowity cykl wydawniczy:

  • korekta z redakcją tekstu
  • skład plików do druku
  • druk publikacji
  • dystrybucja
  • promocja
  • konwersja na e-book
  • druk ulotek, katalogów

Polecamy usługę – przygotowania e-booka i jego promocję.

Wydanym publikacjom nadajemy numer ISBN. Możliwe jest skorzystanie z usługi kompleksowo lub jedynie z wybranych elementów. Na życzenie możliwa jest również dystrybucja i promocja. Przygotowujemy e-booki w formacie pdf, epub, mobi, które udostępniamy w księgarniach internetowych (dystrybucja).

Koszt jest ustalany indywidualnie.
Zależy on od objętości oraz rodzaju prac nad tekstem.

Poznaj szczegóły naszej oferty – zadzwoń lub napisz.

Zapraszamy do współpracy!

Wydawnictwo Psychoskok sp. z o.o,

ul. Spółdzielców 3/325, 62-510 Konin,

tel. (63) 242-02-02 (w godzinach pracy)  / kom. 695-943-706

email: wydawnictwo@psychoskok.pl

formularz kontaktowy – http://www.psychoskok.pl/kontakt/

Szybka nawigacja
×
×

Cart