Promocja!

Droga przez gorzkie łzy

26,90 21,50

Życie to bezcenny dar, który doceniamy często zbyt późno.

Emocjonująca powieść obyczajowa, w której autorka skupia się na bezcennej wartości życia. Codzienność niejednokrotnie potrafi rozczarowywać i dostarczać wielu zmartwień. Bywa, że doceniamy je dopiero wtedy, kiedy przydarzy nam się coś złego.

[zewnętrzny-link]Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/861-droga-przez-gorzkie-lzy.html[/zewnętrzny-link]

Los nigdy nie rozpieszczał Sabriny, dziewczyna potrafi ciężko pracować, by finansowo wesprzeć rodziców. Wie także, jak bolesnym uczuciem jest strach o życie bliskiej osoby. Zbiera środki na leczenie młodszej siostry. Niestety sama, chcąc pomóc nieznajomemu mężczyźnie, ulega poważnemu wypadkowi. Mimo splotu wielu nieszczęśliwych wydarzeń Sabrina nie ma pretensji do losu, że tak boleśnie ją doświadcza.

W szpitalu poznaje Wiktora, który szybko ulega wpływowi kobiety.  Sabrina roztacza wokół siebie aurę życzliwości, a jej serce jest przepełnione nadzieją. Jak potoczą się ich losy? Czy uda się Wiktorowi odnaleźć kobietę?

Powieść  czyta się lekko i przyjemnie. Fabuła zaskakuje różnorodnymi formami narracji. Obok opisów znalazły się fragmenty pamiętnika, a także wymowne wewnętrzne monologi.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381195706″/]

Autor

Ilosc Stron

Isbn

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Droga przez gorzkie łzy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *