Promocja!

Przetrwać próbę czasu

35,90 28,70

Przepełniona emocjami powieść obyczajowa. Motywem przewodnim pozostaje uczucie wystawione na próbę czasu. Szaleńczą namiętność wielokrotnie przeniknie smutek.

[zewnętrzny-link]„Chwilami myśląc o Antoninie, jestem wściekła na siebie” – wywiad z Haliną Strzelecką  – http://autorzy365.pl/chwilami-myslac-o-antoninie-jestem-wsciekla-na-siebie-wywiad-z-halina-strzelecka_a6368[/zewnętrzny-link]

Antonina jest piękną i niezależną panią architekt. Los nie był dla niej łaskawy. W wieku 19 lat została uwiedziona przez dużo starszego mężczyznę i pomimo sprzeciwu rodziców wyszła za niego za mąż. Ta historia nie mogła skończyć się szczęśliwie, ponieważ zaborczy mąż stopniowo ograniczał jej wolność. Zdecydowała się od niego odejść, gdy kazał jej usunąć ciążę.

Poznaj autora i jego twórczość – Halina Strzelecka

Z pomocą przyjaciółek Antonina odzyska równowagę. Postanowi czerpać z życia garściami i spróbować znaleźć mężczyznę, z którym uda jej się założyć szczęśliwą rodzinę. Na jej drodze stanie wielu niewłaściwych mężczyzn, ale w końcu pojawi się przystojny Borys. Czyżby to ten jedyny?

[zewnętrzny-link]Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/845-przetrwac-probe-czasu.html[/zewnętrzny-link]

Patronat nad książką objęli: Oaza recenzji, Portal dlaLejdis.pl, Littlebooklover,

🔷 Oaza recenzji – recenzja Mirosławy Dudko

Opowieść o miłości, która musi pokonać nie tylko odległość ale też czas, który dzieli zakochanych od ich spotkania. Życie i pojawiające się sytuacje nie ułatwiają zakochanym wytrwania w wierności i spokoju. (…) To lekka, przyjemna i  z poczuciem humoru, lektura odpowiednia na jesienne wieczory, która porywa nas w wir namiętności i pomaga rozświetlić deszczowe dni.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381195638″/]

Autor

Ilosc Stron

Isbn

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przetrwać próbę czasu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *