Promocja!

Za moje krzywdy

36,90 29,50

Mocny kryminał z elementem romansu. Opisana historia prowadzi szlakiem najciemniejszych stron ludzkiego umysłu. Motyw przewodni to chęć zemsty za krzywdy doznane w przeszłości.

[wyróżnienie] „Książka jest o życiu, tu i teraz…” – wywiad z Ewą Lenarczyk [/wyróżnienie]

Na polskim Wybrzeżu dochodzi do serii wstrząsających morderstw. Ofiarami padają przeciętni, niewyróżniający się z tłum obywatele. Prowadzone śledztwo wykaże jednak, że każdy z zamordowanych był seksualnym dewiantem. Wyjawienie obrzydliwych, ekstremalnych upodobań denatów, będziesz szokiem dla ich rodzin. W tej sytuacji przed trudnym zadaniem znajdą się również śledczy z gdyńskiej dochodzeniówki. Czyżby ktoś wyrównywał rachunki?

Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/844-za-moje-krzywdy.html

Policjantów zajmujących się sprawą będzie wspierać psycholog policyjna Bożena Kalinowska. Udział w sprawie postawi na drodze wielu dawnych znajomych. Wraz z odnawianymi kontaktami odżyją wspomnienia.

Gdzieś w tle tych przerażających wydarzeń kryje się osoba, która nie potrafiąc zapomnieć doznanych krzywd, zamierza samodzielnie wymierzać sprawiedliwość.

Poznaj autora i jego twórczość – Ewa Lenarczyk

Patronat nad książką objęli: Portal dlaLejdis.pl, Oaza recenzji, Bookendorfina, MrsBookBook, Julia Chmielewska – dzuliareads

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381195546″/]

Isbn

Rok Wydania

Autor

Ilosc Stron

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Za moje krzywdy”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *