ksiązki

Czytanie i pisanie łagodzi stres

Ludzie stają w obliczu stresu z powodu różnych aspektów życia, takich jak wiek, płeć, styl życia lub zawody. Podczas gdy w szkole nastolatki borykają się ze stresem z powodu skomplikowanych przedmiotów, lękiem przed poznawaniem nowych przyjaciół, presją rówieśników i egzaminami. Dorośli cierpią na stres związany z bezrobociem, niespełnieniem w pracy, niezapłaconymi rachunkami, okropnymi pracodawcami lub współpracownikami oraz destrukcyjnymi związkami i małżeństwami. Starsi ludzie borykają się ze stresem związanym z chorobami, planami emerytalnymi lub koniecznością życia w domach opieki.

Zastanawiasz się
gdzie i jak wydać książkę?

kompleksowa usługa wydawnicza i dystrybucyjna

Ludzie inaczej reagują na stres. Niektórzy jedzą nadmiernie za każdym razem, gdy są zestresowani, ryzykując w ten sposób otyłość, niewydolność serca i zły stan zdrowia. Inni popadają w alkoholizm i narkotyki, które powodują uzależnienie, złe wybory życiowe, zły stan zdrowia i zniszczone relacje. Inne osoby uciekają się do ćwiczeń, tańca i jogi; podczas gdy inni łagodzą stres, śpiewając lub słuchając muzyki. Niektóre z tych mechanizmów radzenia sobie są korzystne, podczas gdy inne, takie jak alkohol, narkotyki i objadanie się, są destrukcyjne. Czytanie i pisanie są również niezbędne wśród technik odprężających.

Czy możliwe jest, że CZYTANIE zmniejsza poziom STRESU? Zobacz

Najbardziej wstrząsające książki

Ogromna ilość książek, których nie brakuje na rynku wydawniczym, coraz bardziej mobilizuje czytelników do wyboru tych książek, które są w stanie wstrząsnąć najbardziej. Każdy miesiąc przynosi coraz to nowe premiery wydawnicze.

Jak zatem wybrać spośród tych wszystkich propozycji wydawniczych te najbardziej wstrząsające książki?

Jak dotrzeć do grona tych, którzy z niecierpliwością oczekują na książki swego ulubionego pisarza? Jak pomóc im w dostrzeżeniu tych nowych nie zawsze znanych autorów. Tych, którzy w swoim dorobku mają książki, będące w stanie wstrząsnąć niejednym wytrawnym czytelnikiem.

A co zrobić z tymi, którzy są wierni tylko jednemu gatunkowi literackiemu? Jak wzbudzić zainteresowanie czytelnika książką tą najbardziej wstrząsającą książką?

Dla wszystkich, którzy chętnie chcą przeczytać coś niekoniecznie spokojnego coś, co pozostanie w pamięci odbiorcy na dłużej!!! Polecamy książki, które zainteresują wszystkich, nie tylko ludzi o mocnych nerwach. Książki, które będą doskonałą lekturą na czas relaksu. I pomimo iż w książkach znajdą momenty, kiedy czytelnik będzie mocno zaskoczony, a czasem nawet przerażony – to będzie to doskonała odskocznia od uroków dnia codziennego.

Poznaj ciekawe i dobre książki na stronie – http://tylkorelaks.pl/47-ksiazki – księgarnia internetowa zaprasza.

Zapraszamy do – lektury najbardziej wstrząsających książek.

Tą, obok której nie sposób przejść obojętnie jest „Uśpiona. Który to wariant rzeczywistości” Anki Mrówczyńskiej. Całość  składa się kilka z pozoru niezwiązanych ze sobą historii, które w miarę zanurzania się w lekturze okazują się mieć wspólnych bohaterów. Wyjątkowo ciekawa jest stopniowa retrospekcja zdarzeń, która pozwala ułożyć fragmenty kilku opowieści w jedną całość układanki. Dzięki temu akcja książki trzyma w napięciu aż do ostatnich stron. Autorka prezentuje najpierw obszerne fragmenty życiorysów kilku osób, które stopniowo składają się w coraz mniejsze i mniejsze, aż w końcu poznajemy wszystkie powiązania między bohaterami. Czytelnik z zapartym tchem śledzi opowieść o nastoletniej Jagodzie – córce polityka całkowicie podporządkowanego bezwzględnemu prokuratorowi Bromskiemu, zagubionej i nieustannie uciekającej przed oprawcami Majce, 16-letnim Andrzeju, który chroniąc matkę i młodsze rodzeństwo, pozbawił życia znęcającego się nad nimi ojca. Okazuje się, że losy tych wszystkich osób nieustanne przeplatają się ze sobą i zmuszają do dalszych działań. Jednak chyba najbardziej zaskakujący jest finał historii, w którym czytelnik poznaje jeszcze jeden wariant przedstawionej w książce rzeczywistości… Mocna, niezwykle wstrząsająca książka!!!

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

Równie wciągającą, a jednocześnie szokującą pozycją jest bez wątpienia “Puzzle” Tori Ritner. Książka niezwykła, stanowiąca zaproszenie do odkrywania siebie, swoich uczuć, pragnień, potrzeb, marzeń. Nie jest to jednak książka prosta, gdyż porusza tematy trudne, ukazująca ciężkie momenty życie w rodzinie alkoholowej. To swego rodzaju pamiętnik życia – przepełniony  rodzinnymi i osobistymi tragediami małej dziewczynki, potem dorastającej nastolatki, a w końcu dorosłej i dojrzałej kobiety, która cały czas walczy z demonami przeszłości.

„Kiedyś sama chciałam naprawiać świat, ale gdy zrozumiałam, że naprawianie powinnam zacząć od siebie, mój świat przewrócił się do góry nogami” – wspomina Tori, bohaterka książki „Puzzle”.

„Zbawianie świata” i wszystkich wokół, to domena DDA (Dorosłych Dzieci Alkoholików). Tak też przez wiele lat czyniła bohaterka. Chciała uzdrowić ojca, swoją rodzinę. Rzucała się w wir pomocy starszym sąsiadkom, by usłyszeć słowo pochwały, którego nie otrzymywała w domu. Wyszła za mąż za niedojrzałego emocjonalnie brutala, by po rozwodzie związać się z trzeźwiejącym alkoholikiem. Pomyślisz zapewne, dlaczego to robiła, skoro uciekała z domu pełnego przemocy i alkoholu? Uciec nie jest tak łatwo. Współuzależnienie jest jak niewidzialny sznur, którym jesteś przywiązany do swojego oprawcy. Jaką drogę przemierzyła Tori, by się z niego wyplątać i zacząć układać swoje życie na nowo, sięgnij po tą książkę!

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

Lektura, która wstrząśnie niejednym czytelnikiem, będzie bez wątpienia „Królowa kokonu”. Każdy czytelnik przeżyje tu zderzenie z ohydą rodzinnej i społecznej patologii. Spotykamy bezrobotnego alkoholika, który nie szanuje swojej żony i jej pracy. Człowieka, który mówi, że chorą córkę lepiej uśpić, niż leczyć, człowieka, któremu radość sprawia jedynie szwagier, którego stać na wódkę. W tle mamy polską młodzież, oszukiwaną przez pracodawców, pełną niechęci do życia. Sposobem na przetrwanie tych młodych ludzi jest żebractwo i pijaństwo. Wyjściem z patologii mogą być wiara, nadzieja i miłość. Jednak i one zostały zdeformowane, okaleczone. Współczesny świat zmienił je różnymi doświadczeniami po to, by móc pocieszać innych. Jednakże nie pomyślał przy tym, że one mogą tego nie wytrzymać. Dlatego muszą umrzeć…

„Żyjemy w czasach, gdzie nie mamy sekundy, by pomyśleć do czego dążymy, lub przed czym uciekamy.
Czasy, w których osobowość zanika w mobilnym gównie i medialnym natłoku wyreżyserowanego zachowania.
Czasy, w których samoobroną jest dwulicowość, a samobójstwem szczerość.
Czasy, w których zabijasz miłością, a bezuczuciowo dajesz życie.
Czasy, w których uśmiech jest podejrzany, a agresja wzbudza respekt.
Czasy, w których każdego to boli, ale nikt nie ma odwagi by to zmienić.
Dzisiejszy czas jest kontrowersyjny.
Nie wiadomo ile potrzebuje chwil, by się skończyć” – diagnozuje Nina, narratorka noweli.

Czy wyobrażasz sobie świat bez wiary, nadziei i miłości, Drogi Czytelniku? To najbardziej wstrząsająca książka!

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

Ewa, bohaterka kolejnej wstrząsającej powieści, młoda dziewczyna, ma problemy ze znalezieniem pracy. Jej ostatnia deska ratunku, to wyjazd za granicę, gdzie będzie mogła zarobić na lepsze życie. Kiedy w lokalnej prasie znajduje ogłoszenie o pracy opiekunki do dzieci w Niemczech, nie waha się. Przyjmuje pracę, choć niektóre pytania zadawane przez pośredniczkę, wydają się jej niestosowne i zbyt intymne. Naiwna dziewczyna nie myśli o tym jednak zbyt długo. Decyduje się na podjecie pracy i niebawem wyjeżdża do Niemiec. Los rzuci tę młodą i atrakcyjną dziewczynę w ręce brutalnych sutenerów, którzy, by zarobić i jednocześnie się zabawić, są w stanie posunąć się do wszystkiego. Czy zbrukanej Ewie uda się wydostać z rąk oprawców i powrócić do normalnego życia, które wiodła przed wyjazdem? Tego  dowiecie się, sięgając po „Pąk szkarłatnej róży”. Ta książka wstrząśnie niejednym czytelnikiem.

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

„Zabójstwo z urojenia” to kolejna współczesna powieść obyczajowa. Tym razem proponujemy powieść  o miłości, namiętności i szaleństwie, a głównie o wewnętrznej przemianie pod wpływem cierpienia. Brygida od dziecka marzyła o tym, by zostać aktorką. Jej matka jednak matka pragnie, by jej zjawiskowo piękna jedynaczka żyła w wielkim świecie i pławiła się w luksusie. Wydaje ją więc za mąż za austriackiego milionera, nie zważając na to, że  dziewczyna marzy o wielkiej miłości. Kiedy po latach nudnego małżeństwa poznaje atrakcyjnego psychoterapeutę z Polski, rzuca się w wir romansu. Jest gotowa zmienić dla niego całe życie, rozwieść się i przeprowadzić do Warszawy. Zdesperowana kobieta planuje nawet, jak  pozbyć się męża. Kiedy okazuje się  jednak, że ze strony mężczyzny były to tylko chwile uniesienia, a mąż umiera na zawał, Brygida zarzuca sobie winę i popada w paranoję. Czy Brygida ocknie się koszmaru, w którym się znalazła? Czy znajdzie siłę i wolę walki o lepsze życie? Czy ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń? Odpowiedzi na te pytania szukaj w powieści „Zabójstwo z urojenia”. Powieść poruszy niejednego czytelnika.

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

Czas na książki, które wstrząsną czytelnika humorem. Do nich z całą pewnością możemy zaliczyć książkę Michała Krupy “Janek herbu pół krowy”. Autor zabierze czytelnika w dawne czasy. Czasy, kiedy na tronie zasiadał Władysław Łokietek, dzielni rycerze walczyli o dobre imię kraju, a kodeks rycerski obowiązywał wszystkich prawych mężów. Nie jest to jednak powieść przepełniona historycznymi faktami czy nudnymi datami. Wręcz przeciwnie! Książka obfituje w fascynujące przygody trójki bohaterów oraz czarnym humorem, tak charakterystycznym dla autora. Groteskowe sytuacje, które spotykają głównych bohaterów sprawiają, że podczas lektury wręcz pęka się ze śmiechu, a wszystko okraszone jest soczystym językiem bohaterów, którzy często nie przebierają w słowach! „Janek herbu pół krowy” to powieść,  przy której uronisz zapewne niejedną łzę – łzę radości.

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

Były  już publikacje na temat mechaników, hydraulików, lekarzy, prawników (ci  ostatni występują w prawie każdej książce!) Pisano już o malarzach,  śpiewakach operowych (I diwach – o diwach też już było), nauczycielach… Czy czytaliście kiedykolwiek książkę o drwalu? No właśnie. Chyba znam odpowiedź. Teraz jest okazja, żeby to zmienić. Na kartach „Mojego  męża drwala” – bo taki tytuł nosi książka, autorka w zabawny sposób  ukazuje codzienność życia z mężczyzną, który wykonuje zawód drwala. Z  każdą stroną coraz bardziej okazuje się, że „drwal” to nie tylko metoda  zarobkowania, ale również „stan umysłu”. Ta książka również Wani wstrząśnie humorem 😉

Podczas lektury każdy – bez  wątpienia – niezależnie od tego, czy jest związany z lasem zawodowo, czy  też po prostu lubi spędzać wolny czas na łonie natury, odnajdzie coś  dla siebie – od humorystycznych historyjek „z życia wziętych”, przez  opisy ulubionych potraw drwala i jego rodziny, po przemyślenia dotyczące  pewnych zjawisk, które przydarzają się w życiu każdego z nas.  Oczywiście wszystko z lekkim przymrużeniem oka. Bo wszyscy jesteśmy  zdecydowani zbyt poważni, może najwyższy czas to zmienić?

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

A teraz coś co całkowicie zmieni się nasz sposób postrzegania świat!!! Artur Sroka w książce Giganci i anioły upadłe przedstawia czytelnikowi nowy wymiar – fuzję człowieka i anioła. Wizja ta może być niezwykle zaskakująca i przyprawiać o mnóstwo nowo rodzących się pytań, które stawiają prawdy nauki pod wielkim znakiem zapytania.

Istnieje szereg potwierdzeń, które utwierdzają w przekonaniu, że cywilizacja gigantów istniała na wiele przez znaną nam Mezopotamią. Z jakiego powodu w takim razie podręczniki szkolne dostarczają informacji od cywilizacji Sumerów zaczynając, nie uwzględniając nawet pojedynczego słowa o ludziach zrodzonych z połączenia aniołów i ludzi? Czy świat nie jest gotowy na zburzenie tak długo budowanej harmonii kulturowej, czy ma prawo do przysłaniania światu wiedzy, która wydaje się całkiem realna?

Książka w sprzedaży – SPRAWDŹ

Mocne i szokujące tytuły zawsze na długo zostają w pamięci czytelnika!!! Chętnie po nie sięgamy, ponieważ jesteśmy wbrew rozsądkowi, pragniemy przeczytać i zobaczyć co w nich tak szokuje i przeraża. Zatem jeśli szukacie książek mocnych to te przedstawione koniecznie musicie przeczytać. KONIECZNIE!!!! Ponieważ są to najbardziej wstrząsające książki!!!

Polecamy również – książki, które trzeba znać!

 

Świat fantasy w literaturze

Kulturowy szał na świat kreowany za pomocą wyobraźni możemy osadzić w czasach wspinania się po szczeblach bestsellerów, trylogii „Władcy pierścieni” J.R.R Tolkiena. Był to ogólnoświatowy sukces, którego śladem poszło wielu twórców.

Fantasy to gatunek literacki, który płynnie potrafi przejść w horror lub science-fiction. Jednak w czystej formie, nie zawiera on elementów naukowych, ani tematyki grozy. To przestrzeń istniejąca tylko dzięki autorowi, który wprawił w ruch przeróżne nadprzyrodzone formy krajobrazu czy motywów i schematów, według których działają bohaterowie.

Historia fantasy sięga o wiele bardziej zamierzchłych czasów, niż mogłoby nam się wydawać. Jako pierwsze, klasyczne dzieło z tego gatunku przedstawić można akadyjski „Epos o Gilgameszu”. Według wszelkich badań, może on pochodzić z końca trzeciego wieku przed naszą erą. I tak przez tysiące lat, przez wszystkie epoki literackie, gatunek zmieniał swoją formę i kształt. Jednak nigdy nie odszedł od niewinnych księżniczek, przerażających smoków, wróżek, czarnoksiężników, czy mężnych rycerzy.

W czasach nam współczesnych również mamy literaturę przedstawiającą właśnie ten gatunek. Publikacje, które swoim czarem i pomysłowością autora, wyróżniają się spośród milionów tytułów.

Jednym z nich jest debiutancka powieść absolwentki Heriot-Watt University w Edynburgu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. „Adler. Tajemnica zamku Bazina” to pierwszy tom cyklu „Bestiariusz Forbesa”, zainspirowanego klimatem Wysp Brytyjskich. Na czas powieści przenosimy się na oszałamiające pięknem i bezkompromisowością południe Anglii i Szkocji. Tam od pewnego czasu dzieją się wyjątkowo niepokojące rzeczy. Pasmo tajemnic rozpoczyna się od niewyjaśnionej śmierci jednego z psów w miasteczku Pelhalm.

W tym samym czasie, w Edynburgu, młody zoolog wrócił z beztroskich wakacji w Chinach. Opowiada o tamtejszej przyrodzie i zwyczajach. To właśnie tam, na spotkaniu członków Klubu Zoologów, Adler i sir George, spotykają się po raz pierwszy. Od tego momentu, napędzana barwnymi opisami i niespodziewanymi zwrotami akcji, wyobraźnia czytelnika zaczyna biec po zupełnie innym torze niż dotychczas.

Tajemnicze lasy Sussex stają się miejscem zaginięć i tragedii, która wstrząsnęłaby każdym. Autorka, posługując się kreowaniem nowej, ciekawszej rzeczywistości wprowadza nas w świat intrygi uknutej z czystej magii i zła. Adler wraz z towarzyszami rozpoczynają prywatne, zagrażające życiu śledztwo. Prowadzi ono do nieuchronnego i zaskakującego rozwiązania zagadki.

„Adler. Tajemnica zamku Bazina” to niemała gratka dla każdego fana połączenia błyskotliwego humoru, przerażających zbiegów okoliczności i szczypty magii. Dzięki tym elementom możemy przenieść się w zupełnie nowy świat.

Adler. Tajemnica zamku Bazina – Marta Merriday

 

Smoki i dobre wróżki to nie wszystko, co zawiera fantastyka. Drugą stroną dobra jest zło i wynaturzenie, które również można przedstawić w formie powieści fantasy. Właśnie tą drogą poszedł Konrad Morowski, tworząc historię pod tytułem „Preludium. Skalani grzechem”.

Akcja powieści rozgrywa się w mieście Dellan. Miejscu, w którym wszelkie morale zostały dawno zrównane z ziemią, a ludzka natura zmieniła się w czyste zło i żądzę władzy nad światem.

Pomimo wszechobecnego mroku, wśród mieszkańców znajdujących się na terenach upadłego królestwa, czytelnik dostrzega światełko nadziei. Jest nim główny bohater, Nevo, który postanawia zniweczyć wszystkie plany Inkwizytorów. Niestety, choć pała do nich żywą nienawiścią, jedynym sposobem na wykonanie swojej misji, było przyłączenie się do ich organizacji.

Konrad Morowski opisuje historię młodego mściciela z perspektyw różnych osób. Dzięki temu mamy możliwość dokonania samodzielnej oceny jego wyborów, lub utożsamienie się z jednym z nich. Obserwowanie działań Nevo wydaje się być bezkresną sinusoidą zwycięstw i upadków, naginających emocje czytelnika do maksimum wytrzymałości. Do walk z inkwizytorami, romansu z oszałamiającą kobietą i kilkoma wizytami w szpitalach, autor dodaje zdolności magiczne, które młody mężczyzna za wszelką cenę musi opanować. Aby być świadkiem rozwiązania powieści, pisarz przenosi obserwatora głęboko w tajemnicze i mrożące krew w żyłach podziemia. Stają się one doskonałym zwieńczeniem trzymającej w napięciu powieści.

Preludium. Skalani grzechem. – Konnrad Morowski

http://www.psychoskok.pl/produkt/preludium-skalani-grzechem/

Fantastyczna powieść może być zbudowana z kilku nierzeczywistych elementów lub zawierać jeden przedmiot, stworzenie, czy cechę umieszczoną w rzeczywistości. W taki sposób powstała książka pod tytułem „Skarb Szeptuchy” autorstwa Pati Maczyńskiej. Stworzyła ona świat, w którym na pozór wszystko jest naturalne i oczywiste. Zanurzając się w powieść, z każdą kolejną kartką, poznajemy tajemnicę istniejącą od trzeciego wieku naszej ery – magicznego kwiatu paproci. Wkrótce Tamira, szczęśliwa posiadaczka cudownej rośliny odkrywa, że ta spełnia życzenia. Pragnienie jasnowidzenia staje się przekleństwem kobiety, dlatego postanawia skryć artefakt przed resztą świata. Kilka lat później, po przedwczesnej śmierci, spadek, wraz z magiczną skrzynką i jej zawartością, otrzymuje Oriana. Przed rodziną Sjenów staje szereg trudnych zadań. Śliczne trojaczki odkrywają skrywane przez roślinę moce. W tym celu postanawiają połączyć rodzinę po tym, jak Nataniel wyjeżdża wraz z Georginą do Azji. Niespodziewany wyjazd to nie jedyny problem. Na rodzinę spad ogromna tragedia, która wstrząśnie nawet najodporniejszymi czytelnikami. Na szczęście połączenie realizmu i magii płynącej od paproci sprawia, że pojawia się iskierka nadziei. Właśnie takim światełkiem okazuje się odnalezienie tajemniczego pokoju, do którego wejścia strzeże klątwa. W dalszej części powieści autorka zabiera czytelnika w niesamowitą przygodę. Za pomocą wyobraźni i barwnych, nasyconych magią i realnością opisów, odkrywamy Szlak Sobieskiego i średniowieczne kurhany.

Rozpoczęcie „Skarbu Szeptuchy” jest niczym skok w studnię wyobraźni, akcji i niespodzianek, aby na końcu odbić się o niebanalne zakończenie powieści.

Skarb Szeptuchy – Pati Maczyńska

http://www.psychoskok.pl/produkt/skarb-szeptuchy/

Ostatnim rodzajem powieści fantasy są te, których akcja osadzona jest w świecie całkowicie stworzonym przez autora. Powstają wtedy zupełnie nowe istnienia, potwory, zawody czy państwa, o zagadkowych nazwach. Przykładem takiej powieści jest „Zakon Achawy”. Przestrzeń stworzona przez Roberta Przybylskiego to wioska Anad, w której powstał kolejny wielki członek Zakonu. Zaszczyt i misja życiowa spadła na Zefira wraz z momentem przybycia do niego niezwykłego stworzenia. Osobnika podobnego do motyla, jednak posiadającego cechy magiczne, nierealne. Od tego dnia zadaniem Zefira była służba państwu. Całkowite oddanie, eliminowanie zła oraz, w razie potrzeby, inwigilacja. Robert Przybylski przedstawia niezapomniany świat Achawów, Eowitów i Magów, do których dołącza młodzieniec mający zmienić losy ich świata. Dzięki zacieraniu nierealności z rzeczywistością poruszane są tematy istotne dla każdej żyjącej istoty. Miłość, przyjaźń, oddanie i ich przeciwieństwa, okrucieństwa i wynaturzenia, z którymi spotykamy się w naszym codziennym życiu, a którym nie mamy odwagi stawić czoła.

Zakon Achawy. Tom 1 – Robert P.

http://www.psychoskok.pl/produkt/zakon-achawy-tom-1/

„Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem” to opowieść o dwóch kobietach, które łączy jedno: okazja do uratowania kogoś – od wiecznej tułaczki lub od śmierci. Simona, nauczycielka historii, nie była świadoma swojej mocy, dopóki nie spotkała Alfeusza – mężczyzny uwięzionego w pętli czasu. Tylko ona jest w stanie zdjąć z niego klątwę, jednak jeden zły krok może zaprzepaścić wszystko i pozwolić zapanować na świecie złu.

Ala, córka Simony, po śmierci matki dokonuje niezwykłego odkrycia w jej szafie – znajduje pudełko pełne pamiętników, w których jest spisana cała niezwykła historia Simony i Alfeusza, a także staje się właścicielką kamienia, który posiada moc większą, niż jej się wydaje. Potrafi on powstrzymać zarazę, która panuje w odległej krainie, znajdującej daleko od Ziemi i zaprowadzić dzięki temu dawny ład i porządek. Jak jednak odnaleźć kamień na wielkiej kuli ziemskiej? I czy to wystarczy, by powstrzymać rozprzestrzeniającą się tajemniczą chorobę, która sieje spustoszenie?

Historia ta trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Niesamowite zwroty akcji oraz przenikanie się świata mitycznego, ludzkiego i pozaziemskiego sprawia, że nie sposób oderwać się od lektury.

Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem

http://www.psychoskok.pl/produkt/skrzynia-z-uspionym-przeznaczeniem/

 

Literatura fantasy to nieskończone spektrum możliwości i wyborów, zarówno dla czytelników, jak i dla autorów. Jest to gatunek, który w żaden sposób nie obezwładnia wyobraźni, nie posiada granic i żadnych wytycznych. Książki fantasy to bezdenna przestrzeń, w którą możemy zanurzyć się w każdej chwili poprzez otwarcie odpowiedniego egzemplarza.