Tajemnice

Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa – ebooki

„Poznanie” Jezusa oznacza związek z Nim. Chrześcijanin nie tylko wie o Chrystusie, ale także chrześcijanin zna Chrystusa osobiście . Kiedy Jezus modlił się w Ewangelii Jana 17: 3, stwierdził, że życie wieczne to poznanie jedynego prawdziwego Boga i Syna, którego posłał. 

Książki o tematyce religijnej – co czytać?

Czytamy książki, które zaskakują zakończeniem

Niezłe książki sprawiają, że ich akcja trzyma w napięciu do końca. Nie jesteśmy w stanie przypuszczać, jak rozkręci się akcja, co spotka bohaterów. Dlatego też bezwzględnie czytelnicy wysoce cenią takie pozycje. Książki, które zaskakują zakończeniem, są tak bardzo ekscytujące, że każdy chętnie po nie sięga.

Preferujemy książki pod kątem wewnętrznych, własnych upodobań. Rozglądamy się za określonymi motywami czy gatunkiem. Wolimy książki, które nas nie rozczarują, a więc takie, na które nie będziemy tracić cennego czasu. Nie sięgniemy po dzieła, które jak najbardziej nie wzbudzą naszego zainteresowania. Toteż sugestie innych są dla nas tak ważne. Czyż nie wszyscy lubimy czytać zajmujące, polecane przez innych książki? Jak najbardziej, takich najczęściej szukamy. …