Promocja!

Chihuahua powrót do techichi

39,99 32,00

Książka stanowi próbę wyjaśnienie pochodzenia rasy chihuahua. Te najmniejsze na świecie pieski mają długi rodowód. Najprawdopodobniej wywodzą się one od pradawnych, jedynych na świecie niemych psów techichi. Majowie wykorzystywali je jako pokarm. Dopiero gdy trafiły pod opiekę Azteków, zmienił się ich los.

Warto wiedzieć, że jeden z ostatnich azteckich władców w swym pałacu gościł dziesiątki tych maleńkich psów. Wierzono, że w zależności od  umaszczenia przynosiły szczęście, a nawet pomagały duszom zmarłych dostać się do raju.

[zewnętrzny-link]Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/846-chihuahua-powrot-do-techichi.html[/zewnętrzny-link]

Psycholog zwierząt ze specjalizacją psycholog psów Marta Paszkiewicz podjęła się prezentacji historii rasy Chihuahua. W książce zaprezentowane zostały dowody na istnienie techichi. Ciekawostkę stanowią natomiast opisy rytuałów, do których wykorzystywano przodków chihuahua. Nie pominięto również wyjaśnienia, w jaki sposób ukształtowała się długowłosa i krótkowłosa odmiana miniaturowych piesków.

Książka stanowi zarys historyczny rasy chihuahua oraz wpływ pochodzenia na wzorzec rasy. Ciekawostkę stanowi opis rytuałów, które związane były z przodkami chihuahua.

Książka przeznaczona jest dla wszystkich właścicieli oraz hodowców i miłośników rasy chihuahua.

W swoim dorobku ma już takie pozycje jak ,,Dogoterapia w pigułce”, ,,Psychologia psa”, ,,Shih tzu. Anioł nie pies”, ,,Chihuahua. 100% psa w psie” czy “Psia moda”.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381195355″/]

Autor

Ilosc Stron

Isbn

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Chihuahua powrót do techichi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *