Witaj w księgarni z eBookami i audioBookami Coczytamy.pl – Najniższe ceny książek elektronicznych!

Promocja!

Czas dorosłości

19,00

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Porównać

Opis

Zdzisław Brałkowski powraca z zapowiedzianą, kolejną książką z cyklu „Zza zasłony czasu”. Pozycja jest zbiorem opowiadań powstałych na bazie wspomnień z lat 70. i początku 80. XX wieku.

[zewnętrzny-link]Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/842-czas-doroslosci.html[/zewnętrzny-link]

Autor w ujmujący sposób opisuje wycinki ze swojego zawodowego i rodzinnego życia. Zrozumiemy, jak wiele rozterek w ówczesnym czasie stawało przed rozpoczynającym dorosłe życie mężczyzną. Bywało trudno, ale nie brakowało też momentów pełnych szczęścia i zadowolenia.

Każda z opisanych historii przepełniona jest skłaniającymi do refleksji przemyśleniami. Oprócz zadumy, a nawet nostalgii, nie zabraknie oczywiście radosnych momentów.

Sięgając po tę książkę, dojrzali czytelnicy zyskają  okazję, by przywołać własne wspomnienia. Młodsi odbiorcy natomiast będą mogli porównać obecną rzeczywistość z tą, w której przyszło dorastać ich rodzicom, czy dziadkom.

Patronat nad książką objęli: Grudziadz365.pl – Portal Informacyjny – Portal Miasta Grudziądz, Oaza recenzji

🔷 Mirosława Dudko – Oaza recenzji

(…) obrazki z życia młodego mężczyzny, którego twarde realia rzeczywistości zmuszają do zdobywania umiejętności, radzenia sobie w różnych, często zaskakujących sytuacjach. Pokazuje, że nie zawsze dorosłość jest usłana różami. Nie raz trzeba zmierzyć się z wieloma problemami, podejmować decyzje i dokonywać wyborów, których konsekwencje musimy ponieść sami. To także świetna lekcja historii dla dzisiejszego, młodego pokolenia i doskonały materiał porównujący współczesny świat do świata ich rodziców oraz dziadków. Natomiast dla starszego pokolenia to piękna, nostalgiczna podróż, która na pewno przywoła wiele wzruszających wspomnień.

 

Informacje dodatkowe

Autor

Ilosc Stron

Isbn

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czas dorosłości”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybka nawigacja
×
×

Cart