Promocja!

Czas dorosłości

34,90 27,92

Zdzisław Brałkowski powraca z zapowiedzianą, kolejną książką z cyklu „Zza zasłony czasu”. Pozycja jest zbiorem opowiadań powstałych na bazie wspomnień z lat 70. i początku 80. XX wieku.

[zewnętrzny-link]Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/842-czas-doroslosci.html[/zewnętrzny-link]

Autor w ujmujący sposób opisuje wycinki ze swojego zawodowego i rodzinnego życia. Zrozumiemy, jak wiele rozterek w ówczesnym czasie stawało przed rozpoczynającym dorosłe życie mężczyzną. Bywało trudno, ale nie brakowało też momentów pełnych szczęścia i zadowolenia.

Każda z opisanych historii przepełniona jest skłaniającymi do refleksji przemyśleniami. Oprócz zadumy, a nawet nostalgii, nie zabraknie oczywiście radosnych momentów.

Sięgając po tę książkę, dojrzali czytelnicy zyskają  okazję, by przywołać własne wspomnienia. Młodsi odbiorcy natomiast będą mogli porównać obecną rzeczywistość z tą, w której przyszło dorastać ich rodzicom, czy dziadkom.

Patronat nad książką objęli: Grudziadz365.pl – Portal Informacyjny – Portal Miasta Grudziądz, Oaza recenzji

🔷 Mirosława Dudko – Oaza recenzji

(…) obrazki z życia młodego mężczyzny, którego twarde realia rzeczywistości zmuszają do zdobywania umiejętności, radzenia sobie w różnych, często zaskakujących sytuacjach. Pokazuje, że nie zawsze dorosłość jest usłana różami. Nie raz trzeba zmierzyć się z wieloma problemami, podejmować decyzje i dokonywać wyborów, których konsekwencje musimy ponieść sami. To także świetna lekcja historii dla dzisiejszego, młodego pokolenia i doskonały materiał porównujący współczesny świat do świata ich rodziców oraz dziadków. Natomiast dla starszego pokolenia to piękna, nostalgiczna podróż, która na pewno przywoła wiele wzruszających wspomnień.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381195560″/]

Autor

Ilosc Stron

Isbn

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czas dorosłości”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *