Promocja!

Zapowiedziane szczęście

29,90 23,90

Poruszająca autobiografia człowieka, który urodził się w przysłowiowym „czepku”. Niezwykłe przypadki, które zdarzały się przez całe życie Jana, zawsze kończyły się szczęśliwie.

Jan Melerski przyszedł na świat we wspomnianym „czepku”, 1 stycznia 1940 roku. Jak wiemy był to wyjątkowo trudny czas dla wszystkich Polaków. II wojna światowa odbiła bolesne piętno na życiu pana Jana, który dorastał w cieniu bombardowań, niepokojąc się o życie pojmanego i wywiezionego do obozu jenieckiego ojca.

Matka pana Jana dokładała wszelkich starań, by on i jego starszy brat, bez uszczerbku na zdrowiu mogli przetrwać ten trudny czas. Szczęśliwie, ojciec ostatecznie powrócił na łono rodziny, a chłopiec wyrósł na bystrego młodzieńca.

Wymagający rodzice przekazali Janowi bezcenne rady i zasady, które niejednokrotnie pomagają mu w życiu. Najpewniej właśnie dzięki nim oraz szczęściu zapewnianemu przez „czepek”, Jan zdołał ułożyć sobie spokojne, z pozory zwyczajne życie.

Dlaczego tylko z pozoru? Przekonamy się o tym w trakcie lektury, która dowodzi, że szczęśliwy „czepek” wielokrotnie dowiódł swej mocy.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788379007905″]

Waga 300 g
Format

Ilosc Stron

Isbn

Oprawa

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zapowiedziane szczęście”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *