Promocja!

Jak Jeść by Zdrowo Żyć

39,90 31,90

Czy codzienna dieta, oczywiście bez suplementacji, może dostarczyć wszystkich potrzebnych organizmowi znanych obecnie składników spożywczych?

Poradnik przedstawia ogromny wpływ właściwego odżywiania na zdrowie człowieka, zapoznaje i przestrzega przed złymi nawykami żywieniowymi oraz wykazuje rodzaje niebezpiecznych grup produktów.

W treści, w możliwie najprostszy sposób opisana została podstawowa, niezbędna i możliwie najbardziej aktualna obecnie, wiedza na temat żywności i potrzeb ludzkiego organizmu w tym zakresie.

Zdrowa dieta to sposób odżywiania, który eliminuje produkty szkodliwe i procesy, które wywołują powstawanie produktów szkodliwych; to sposób odżywiania, który zapewnia maksymalne i optymalne pokrycie potrzeb naszego organizmu na energię, materiał budulcowy oraz inne substancje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju organizmu, których on sam nie wytwarza.

Intencją autora było nie tylko przekazanie niezbędnych informacji o odżywianiu, ale przede wszystkim wykazanie za pomocą zamieszczonych przykładów i analiz, że stosując jedynie właściwą dietę, możemy zaopatrzyć organizm we wszystkie niezbędne mu do zachowania długiego zdrowia składniki. Zamieszczona w książce dieta powinna stać się podstawowym kierunkowskazem sposobu odżywiania w większości domów. Nie wymaga ona radykalnych zmian w sposobie przygotowywania posiłków i dobierania składników, ale została w pełni uzasadniona za pomocą zamieszczonych obliczeń.

[podtytuł]Poradnik zawiera przepisy rozpisane na 10 dni zalecanej przez autora Zdrowej diety – wraz z tabelami zawierającymi wartość energetyczną oraz zawartość białka i witamin w proponowanej diecie.[/podtytuł]

[wyróżnienie]Głównym celem jest wprowadzenie odpowiednich nawyków żywieniowych, nauka zasad układania diety i pokazanie, w jakich produktach szukać określonych witamin i minerałów.[/wyróżnienie]

Książką dostępna w sprzedaży na stronie: http://tylkorelaks.pl/740-jak-jesc-by-zdrowo-zyc-9788381191869.html

SPIS TREŚCI

Od autora
Zdrowy tryb życia
O dietach
Niezdrowe
Zdrowe
Podstawowe składniki żywności
Zdrowa dieta
Zakończenie
Bibliografia

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381191869″]

Autor

Ilosc Stron

Isbn

Rok Wydania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak Jeść by Zdrowo Żyć”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *