Promocja!

Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty

49,90 39,90

Cierpisz na autoagresję, autodestrukcję, tendencje samobójcze? Zmagasz się z depresją, myślami samobójczymi, lękami, zaburzeniem osobowości z pogranicza? Jeśli tak, w tej książce odnajdziesz siebie.

Trzecia część autobiograficznego cyklu „Młody bóg z pętlą na szyi” to psychiczna wiwisekcja autorki. Anka Mrówczyńska, w wieku 20 lat, założyła bloga, który stał się świadectwem jej cierpień, upadków, ale i wzlotów.

„Samobójstwo na raty” to pisany przez siedem lat dziennik internetowy, który rozpoczął przygodę Anki z pisarstwem. Pisane łzami krwi, bo pod takim adresem widniał, opowiada jej trudną drogę do lepszego samopoznania i podjęcia decyzji o psychoterapii indywidualnej. Psychiczna wiwisekcja umożliwia jednak spojrzenie swoim demonom prosto w oczy. Splot nienawistnych w stosunku do siebie wpisów przemieszany jest z afirmacją życia oraz poezją.

[zewnętrzny-link]Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/848-mlody-bog-z-petla-na-szyi-samobojstwo-na-raty.html[/zewnętrzny-link]

„Samobójstwo na raty” ukazuje smutny i bolesny obraz życia osoby z pogranicznym zaburzeniem osobowości. Tendencje samobójcze, autodestrukcja, autoagresja, próby samobójcze,  miłość i nienawiść w stosunku do siebie i innych. Ten emocjonalny rollercoaster ukazuje, jak trudno jest żyć z tym zaburzeniem osobowości. Dziennik ukazuje też drugą stronę medalu – twórczość, kreatywność, umiłowanie życia i chwytanie się wszelkich sposobów, by przetrwać.

Dzięki lekturze najrozmaitszych książek psychologicznych Mrówczyńska jest świadoma mechanizmów swojej przypadłości. W sposób przystępny i obrazowy analizuje siebie, swoje emocje i zachowania. To cenna lektura dla osób, które tak jak ona, zmagają się z osobowością chwiejną emocjonalnie oraz dla bliskich takich osób.

Książka polecana i rekomendowana, w szczególności studentom psychiatrii, psychologii i psychoterapii oraz początkującym klinicystom i lekarzom, przez magazyny „Charaktery”, „Kwartalnik Psychiatra”, „Psychiatria i Psychoterapia”.

[wyróżnienie]Patronat medialny nad książką objęli: Portal dlaLejdis, Psychology of Life, Psycholog pisze, Moja psychologia, Uważniej.pl, Kulturalne rozmowy.[/wyróżnienie]

Honorowy patronat: Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno Behawioralnej

Opinie i recenzje

https://cosnapolce.blogspot.com/2017/09/mody-bog-z-petla-na-szyi-terapia-u.html

http://dlalejdis.pl/artykuly/mlody_bog_z_petla_na_szyi_terapia_u_doktorka_recenzja

https://ptdbt.pl/recenzja_anka_mrowczynska_-terapia-u-doktorka

https://uwazniej.pl/mlody-bog-z-petla-na-szyi-terapia-u-doktorka-a-mrowczynska-recenzja/ 

http://www.kulturalnerozmowy.pl/2019/10/anka-mrowczynska-powierzchownie-jestem.html

http://dlalejdis.pl/artykuly/samobojstwo_na_raty_cz_3_mlody_bog_z_petla_na_szyi_recenzja 

 

 

Autor

Isbn

Oprawa

Rok Wydania

Ilosc Stron

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *