Promocja!

Sztuka umierania

22,90 18,30

Książka o kulisach kulturystki

Nie jest zwykły podręcznik dla przyszłych kulturystów… To opowieść o wzlotach i upadkach, treningach, odżywianiu, a przede wszystkim każdym dniu prawdziwego kulturysty.

[zewnętrzny-link]Książka w ofercie sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/849-sztuka-umierania.html[/zewnętrzny-link]

Andrzej Sitarek postanowił napisać książkę, która bez zbędnego koloryzowania, łechtania czytelnika, będącego potencjalnym kulturystą, i bez reklamy wprowadzi w sztukę kulturystyczną zarówno laików, jak i osoby, które już zetknęły się z tym sportem. Jak sam twierdzi, posługuje się często językiem chama, więc niejednokrotnie sypie wulgaryzmami i niewybrednymi określeniami, nie pozuje na nikogo, kim nie jest, nie chełpi się wykształceniem, bo go nie ma, ale ma coś więcej – lata praktyki i doświadczeń.

Mówi się, że kulturystyka już dawno nie jest sportem. Przeistoczyła się w hodowlę organizmu, estetyka spierdoliła, czym więcej, tym lepiej.

Pisze również o tym, że nie należy poddawać się otoczeniu i biedzie – ma wiarę… Wiarę w Boga i w siebie, w dążenie do celu, w morderczą pracę i marzenia. Nie pisze o swoich fantazjach, o czymś, czego nauczył się z podręczników, a o pracy, bólu, radościach, smutkach, których doświadczył sam… Nie robi tego dla pieniędzy, sławy, poklasku – robi to, co kocha, dla siebie, dla kulturystyki i na chwałę Boga.

Autor odkrywa kulisy kulturystyki, prezentuje różne formy i rodzaje treningów,  sugeruje odpowiednie diety, ale przede wszystkim dużo pisze o nastawieniu psychicznym.

Nie wstydzi się pisać o swoich słabościach,  każdą porażkę stara się przekuć w coś pozytywnego i zawsze podąża obraną przez siebie drogą, zapraszając do tej wędrówki innych. Jednak jeśli nie jesteś przygotowany na ból, pot i treningi do upadłego, to lepiej pozostań na widowni – kulturystyka to sport dla ludzi z charakterem i niezwykłym uporem, gotowych na poświęcenia. Czy jesteś na to gotów?

Patronat nad książką objęli: Kulturystyka.org.pl, Noeasy.pl, Oaza recenzji, Kulturalne rozmowy,

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381195591″/]

Autor

Isbn

Rok Wydania

Ilosc Stron

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sztuka umierania”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *