Młody bóg z pętlą na szyi. Terapia u Doktorka

[wyróżnienie]Książka dostępna tylko w wersji e-book. [/wyróżnienie]

 

Wspomnienia z pierwszej psychoterapii indywidualnej. Książka zawiera zapis 27 spotkań z terapeutą, które odbyły się na przestrzeni 10 miesięcy.

„Terapia u Doktorka” jest znakomitym uzupełnieniem części pierwszej “Psychiatryk”, który polecany jest przez czołowe magazyny i portale psychiatryczne oraz psychologiczne nie tylko studentom studiów medycznych i psychologicznych, ale i wszystkim specjalistom zajmującym się szeroko pojętą ochroną zdrowia psychicznego. W “Terapii u Doktorka” znajdziemy pogłębioną wiedzę na temat życia Autorki, przyjrzymy się objawom zaburzeń oraz poznamy przyczyny, dla których Anka przerwała współpracę z terapeutą. Choć początkowo go idealizowała, pewne sytuacje sprawiły, że go zdewaluowała i definitywnie zerwała relację przez SMS.

Jak przebiega leczenie osoby z zaburzeniem osobowości z pogranicza? Na jakie problemy musi być przygotowany terapeuta podczas sesji? Czego może spodziewać się pacjent? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź w najnowszej książce Anki Mrówczyńskiej.

 

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381190886″]

Autor

Isbn

Ilosc Stron

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Młody bóg z pętlą na szyi. Terapia u Doktorka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *